خدمات ترجمه زبان انگلیسی

مقدمه :

بهترین پژوهش ها و مقالات علمی اگر در نگاه اول حاوی اشکالات نگارشی یا ضعف در ساختار جملات باشد، توسط داوران تایید نمی شود و از نظر خوانندگان نیز قابلیت اعتماد ندارد. مهم نیست که مطالعه شما چه قدر دارای نوآوری در موضوع یا روش تحقیق باشد، همین که در شروع مقاله ایرادات نگارشی به چشم بخورد، شانس جلب نظر داوران و البته خوانندگان را از دست می دهید. مقاله شما حاصل مدتها پژوهش و صرف زمان برای تهیه گزارش تحقیقات است. بنابراین بسیار مهم است که توسط افراد متخصص بازبینی شده و عاری از اشکالات زبانی باشد. انتشارات کوثر با خدمات متنوع ویرایش و ترجمه به نویسندگان ایرانی کمک می کند با قیمت مناسب و با اطمینان خاطر از کیفیت خدمات؛ مقالات خود را توسط متخصصین ایرانی و خارجی ترجمه و ویراستاری نمایند.

 

نوع خدمات :

در حال حاضر خدمات ترجمه مقالات علمی توسط مترجمین داخلی در رشته های تخصصی مختلف انجام میشود.

جدول زیر حاوی توضیحات دقیق در خصوص خدمات مختلف ماست:

 
 

ترجمه انگلیسی به فارسی استاندارد ترجمه فارسی به انگلیسی استاندارد ترجمه فارسی به انگلیسی پیشرفته
۸۰۰ ریال ۱،۸۰۰ ریال ۲،۴۰۰ ریال
(هر کلمه) (هر کلمه) (هر کلمه)
ترجمه تخصصی
یکبار بازبینی مجدد
بررسی مشابهت ادبی
۷ روز کاری ۷ الی ۱۰ روز کاری ۷ روز کاری زمان تحویل
برای سفارش هر یک از پکیج های فوق اینجا را کلیک نمایید

 
 

آخرین بار در ۱۵ مهر ماه ۱۳۹۷ (Oct 2018) به روز رسانی شده است.

 

هزینه ها :

  • هزینه خدمات ترجمه بر اساس تعداد کلمات مقاله محاسبه میشود (تعداد کلمات در فی هر کلمه ضرب میشود). و پرداخت هزینه از طریق درگاه پرداخت آنلاین یا انتقال به کارت امکان پذیر است. (در محاسبه تعداد کلمات اسم نویسندگان و منابع را از مقاله حذف میکنیم).
  • دانشگاهها، مجلات، انجمنهای علمی و سازمانهای پژوهشی که حجم کار ترجمه یا ویراستاری آنها در طی سال زیاد است میتوانند با ارسال درخواست، از تخفیفهای ویژه برای سازمانها استفاده کنند
  • همچنین کسانی که قبلا از خدمات دیگر ما نظیر کارگاههای آموزشی، ترجمه یا ادیت و … استفاده کرده باشند میتوانند همواره از کدهای تخفیف بهره مند شوند.

 

تضمین بازگرداندن وجه، آیین نامه :

ما معمولا کار ترجمه را بعد از پرداخت در یک یا دو هفته کاری انجام می دهیم. مبلغ ترجمه “به ازای هر کلمه” محاسبه میشود.

نویسندگان مسئول دقت داده هایشان بر اساس راهنمای COPE (اخلاق در نشر) می باشند.

در صورتی که مقاله شما بعد از بازبینی همکاران EIC به دلیل اشتباهات ویرایشی، به سرعت رد شود، ما کل وجه (به غیر از مالیات) را تا 1 ماه بعد از پرداخت باز می گردانیم.

در صورتی که مقاله شما بعد از بازبینی همکاران EIC به دلیل اشتباهات ویرایشی، رد شود، ما بخشی از وجه (به غیر از مالیات) را 3 ماه بعد از پرداخت باز می گردانیم.

برای درخواست تضمین بازگرداندن وجه، لطفا یک “Ticket” در www.publisher.support ارسال نمایید.